Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисна інформація з продажу нерухомості

   Купівля квартири

20 серпня '10

Вартість одного квадратного метра житлової площі в Києві продовжує залишатися високою. Це пов'язано і зі значним зниженням темпу будівництва житла різної категорії, практично застоєм, і з відносно високим рівнем попиту на квартири. Ситуацію рятує вторинний ринок житла, що пропонує велику різноманітність квартир у різної цінової категорії.

При виборі квартири необхідно орієнтуватися на вартість одного квадратного метра місце розташування, надійність будівельної фірми, що пропонує первинне житло, поверховість, зручність планування, наявність балконів, кількість ліфтів, вигляд з вікна, інфраструктуру району.

При покупці квартири краще відразу звернутися в надійне агентство нерухомості, в якому вам допоможуть правильно скласти договір і вимагати від продавця всі необхідні для угоди документи.

Продавець нерухомості повинен надати наступні документи:

  1. Правовстановлюючий документ (підтвердження права власності).
  2. Документ, що засвідчують його особу (паспорт).
  3. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.
  4. Виписки з реєстру про відсутність арешту на квартиру і про відсутність застави на квартиру.
  5. Довідку-характеристику (витяг) з БТІ.
  6. Довідку про склад сім'ї (форма № 3).
  7. Довідку про відсутність заборгованості по комунальних та інших послуг.
  8. Довідку про те, що продавець не перебуває на психіатричному і наркологічному обліку.
  9. Дозвіл на продаж квартири чоловіка / дружини, нотаріально завірене.

Договір повинен включати повну адресу квартири із зазначенням площі та поверху, вартість, вид розрахунку, терміни внесення суми, реквізити та повні паспортні дані обох сторін.


Купівля приватного будинку

20 серпня '10

Тенденції сучасного ринку житлової нерухомості та умови проживання в місті диктують моду на недорогі об'єкти приватного будівництва в області. Зараз купити будинок у Києві за програмою іпотечного кредитування досить проблематично, тому більшість покупців вважають за краще купувати житло за накопичені заощадження.

Вибираючи будинок, необхідно орієнтуватися на цілі його будівництва. Іноді первинне житло від приватного забудовника поступається вторинному по відповідності містобудівним нормативам і рівнем комфортності, тому що будується спеціально на продаж з дешевих і неякісних матеріалів.Підбираючи об'єкт для покупки, необхідно запитувати його власника для яких цілей будувався об'єкт, з яких матеріалів, чи проводилися додаткові будівельні роботи. Щоб убезпечити себе від шахрайства, угоду купівлі-продажу необхідно укладати з допомогою консалтингової фірми чи агентства нерухомості з юридичним супроводом.

Для оформлення угоди продавець надає пакет документів:

  1. Документи на будинок: свідоцтво на право власності; довідка-характеристика (витяг) БТІ; довідка про кількість прописаних (форма № 3); документи, що підтверджують розрахунки за комунальні послуги.
  2. Документи на земельну ділянку: державний акт на землю; обтяження / обтяження на ділянку; нормативна грошова оцінка; експертна оцінка; витримка (витяг) з ДЗК.
Документи, які вимагаються від продавця для продажу домоволодіння: паспорт (документ, що засвідчує особу продавця, повноваження продавця на право здійснення угоди); дозвіл чоловіка / дружини на здійснення операції, завірений нотаріусом; довідка про присвоєння ідентифікаційного коду; довідка про те, що продавець не перебуває на психіатричному і наркологічному обліку.


Здешевлення вартості житла: міф чи реальність?

11 червня '10

До сьогоднішнього моменту в Україні проекти по зведенню недорогого, але якісного та енергозберігаючого житла залишаються на папері або на рівні обговорення можливостей і перспектив у рамках круглих столів та конференцій.

У багатьох країнах світу - від США і до сусідньої Польщі вже давно будівництво житла не передбачає використання цегли, керамзитобетону та інших традиційних матеріалів.

Використовуються абсолютно інші технології і матеріали на підставі, наприклад, деревини, які мають у рази більший ступінь енергозбереження, достатню сейсмостійкість і кращу, ніж традиційні матеріали екологічність.

Крім того, таке житло зводитися багаторазово швидше, що також впливає на вартість будівництва.

Окрема тема в будівництві - енергозберігаючі технології. Адже енергоресурси дешевими вже ніколи не будуть. Тому шлях у нас один - менше споживати. Благо в цій сфері у світі пішли дуже далеко, та й вітчизняні вчені мають багато прикладних розробок.

З огляду на те, що здешевлення традиційних технологій і матеріалів будівництва в найближчі роки не передбачається, що підтверджують і в уряді і серед забудовників, альтернатив зробити житло доступнішим для українських громадян в доступній для огляду перспективі поки немає.

Залишається справа за малим - держава повинна на умовах державно-приватного партнерства виступити ініціатором і фінансово взяти участь в реалізації "пілотних" проектів з будівництва доступного житла за новими технологіями.

У початку червня 2010 року Мінрегіонбуд виступив з ініціативою реалізації "пілотного" проекту з будівництва доступного житла під Києвом з недорогих матеріалів. Під такі проекти міністерство обіцяє надавати безкоштовно земельні ділянки. Якщо ця ініціатива не залишиться черговою декларацією, можливо, буде створено прецедент щодо реального зниження цін на житло економ-класу. У будь-якому випадку, за участю держави або без такого, при адекватній ціновій політиці такі проекти мають майбутнє.


Відвідувачі
www.onmoulinex.ru
 



Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz